Hydrografika

Hydrografika pozwala na zmianę zwykłego przedmiotu na jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Duża ilość wzorów daje naprawdę ogromne możliwości konfiguracji i pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.
Dzięki znajomości odpowiednich technik oraz przy użyciu właściwych narzędzi możliwe jest równomierne pokrycie grafiką elementów nawet o bardzo skomplikowanych kształtach.
Hydrografika może być wykorzystana na dowolnym przedmiocie, który wykonany jest z metalu, plastiku, szkła a nawet drewna. Jedynym ograniczeniem są gabaryty, które muszą pozwolić na pełne zanurzenie powierzchni, na którą ma zostać nałożona grafika. 
Hydrografika daje możliwość ozdabiania i personalizacji przedmiotów codziennego użytku, takich jak: 
- elementy samochodów (felgi, lusterka, elementy wnętrza, itp.), 
- rowerów (np. ramy), 
- motocykli (owiewki, zbiorniki paliwa, itp.), 
- sprzęt elektroniczny (obudowy laptopów, telefonów), 
- meble (fronty szuflad, szafek, blaty stolików, itp.).
Wymienione przedmioty to tylko przykłady, tak naprawdę ogarnicza nas tutaj jedynie wyobraźnia. Jeśli masz wątpliwości czy przedmiot, którego wygląd chcesz zmienić za pomocą hydrografiki, nadaje się do tego, skontaktuj się z nami.
Dzięki współpracy z największymy dostawcami folii, jesteśmy w stanie zaoferować ponad 1000 (TYSIĄC!) różnych wzorów. Więcej o wyborze folii dowiesz się odwiedzając dział "złóż zamówienie".

TURdesign

tel. 510 362 861 - Artur
tel. 669 350 580 - Mateusz
kontakt@turdesign.pl

Siedziba:

ul. Morawa 47
40-353 Katowice
woj. śląskie
NIP 6342791485
TURdesign